Wydarzenia

W dniach 17-18 listopada 2023 roku odbędzie się Studencka Konferencja Naukowa „Elements” organizowana przez Studenckie Koło Matematyków AGH. Konferencja będzie miała miejsce w Pawilonie U-2 w Centrum Dydaktyki AGH. Wstęp wolny na nią ma każdy student, doktorant, a także osoby, które są zainteresowane pogłębieniem swojej wiedzy oraz pasji do szeroko pojętej tematyki Data Science, zahaczającej o dziedziny takie jak probabilistyka, statystyka, machine learning oraz analizę danych.

W ramach wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania prelekcji osób z środowiska akademickiego oraz biznesowego, które na co dzień otaczają się zagadnieniami spokrewnionymi z omawianym zagadnieniem. Organizatorzy przewidują również konkurs referatów, w którym każdy student i doktorant będzie mógł się wykazać, prezentując pracę związaną z tematyką konferencji. Dla najlepszego występującego, tudzież występującej przewidziano ciekawe nagrody. Studencka Konferencja Naukowa „Elements” to nie tylko poszerzanie horyzontów, ale również zawieranie nowych znajomości poprzez integrację.

Więcej informacji pod adresem: https://www.elements.agh.edu.pl/