Zawody sportowe studentów i pracowników Wydziałów

Zawody sportowe studentów i pracowników Wydziałów:

Inżynierii Materiałowej i Ceramiki
    Energetyki i Paliw
    Fizyki i Informatyki Stosowanej
    Matematyki Stosowanej

Po raz kolejny podczas obchodów "Dni Hoborskiego - Święto Nauk Ścisłych" zorganizowane zostały zawody sportowe.
W tym roku 7 listopada studenci oraz pracownicy wydziałów zaangażowanych w organizację rywalizowali w trzech dyscyplinach:

tenisie stołowym
    siatkówce
    piłce nożnej

Drużyny należało zgłaszać do 5 listopada do wyznaczonych osób w samorządach poszczególnych wydziałów:

Siatkówka

Półfinał 1: Półfinał 1: WIMiC - WFiIS 2:0 (15:3, 15:8)
Półfinał 2: WMS 2 - FATCAT KINGS (WFiIS) 2:1 (13:15, 16:14, 15:12)
Mały finał: WFiIS - FATCAT KINGS 0:2 (9:15, 11:15)

Regulamin Zawodów sportowych z okazji Dni Hoborskiego

Zawody rozpoczynają się 07.11.2015 o godz. 9:00 rano i trwać będą do godz. 16:00. W pierwszej kolejności rozgrywane będą równolegle zawody w tenisa stołowego i siatkówkę (od 9:00 do 12:30), następnie turniej piłki nożnej (od 12:30 do 16:00).

Przy zgłaszaniu drużyn proszę uwzględnić poniższe warunki:

Siatkówka: - drużyna musi składać się z minimum 6 osób, w tym przynajmniej jednej dziewczyny, - nie ma limitu drużyn, ilość setów oraz to do ilu punktów będą rozgrywane mecze i jakim systemem zostanie podane, gdy poznamy liczbę zgłoszonych drużyn.
    Tenis stołowy: - bez limitu zawodników, - mecze rozgrywane będą do dwóch wygranych setów do 11, na przewagi, do max 15 - system rozgrywek grupowo-pucharowy
    Piłka nożna: - każdy wydział może zgłosić do turnieju tylko jedna drużynę, - drużyna musi się składać z minimum 5 zawodników i maksymalnie 10, - w składzie drużyny musi być przynajmniej jeden pracownik wydziału, - jednocześnie na boisku może znajdować się 5 zawodników z jednej drużyny, - mecze rozgrywane będą w systemie każdy z każdym, - rozgrywane będą dwie połowy po 15 min, plus 2 minuty przerwy.